Cingöz Recai – Zeyrek Cinayeti PDF E-Kitap indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Cingöz Recai – Zeyrek Cinayeti Kitap Açıklaması

Türk edebiyatının en meşhur polisiye kahramanı Cingöz Recai, nefes kesen maceralarıyla okuyucularını şaşırtmaya devam ediyor. Sıradanmış şeklinde görünen hikâyelerle ustalıklı maceralar çıkaran Peyami Safa, akıcı üslubu ve güçlü kurgusuyla polisiye türünün en sevilen örneklerini bu kitaplarla gözler önüne seriyor.
Cingöz Recai, ülkenin en tanınmış kibar hırsızıdır. Başkomiser Mehmed Rıza’yı peşinden koşturan, dünyaca meşhur dedektif Sherlock Holmes’e kök söktüren, kurnaz, yürekli, soğukkanlı, zarif, tahsilli ve görgülü özellikleriyle Türk edebiyatının en meşhur tiplemelerindendir.
Cingöz Recai, kendi asayiş anlayışıyla helal para kazanmış kimselere dokunmayıp servetini haksız yollardan kazananların baş belası olur. O, haram yiyicilerden aldıklarını muhtaçlara dağıtan bir iyilik abidesidir.
Damla Yayınevi olarak sizleri Cingöz Recai’nin olağanüstü maceralarıyla buluşturmaktan mutluluk duyarız.
 
  Cingöz Recai – Zeyrek Cinayeti PDF E-Kitap

Cingöz Recai – Zeyrek Cinayeti PDF E-Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. ”Cingöz Recai – Zeyrek Cinayeti PDF kitap indir” Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

Kitap Kategorileri

Ne okusam diye karar veremediniz mi?

Ufkunuzu açacaklar Romanlar!

Kitabınızı Hemen İndirin 🙂

Cingöz Recai – Zeyrek Cinayeti (PDF olarak indir)

Cingöz Recai – Zeyrek Cinayeti (Epud olarak indir)

Cingöz Recai – Zeyrek Cinayeti (Word doc. olarak indir)

Facebook comments