Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İnsan Ne ile Yaşar Kitap Açıklaması

MEB İlköğretim 100 Temel Yaratı içinde yer edinen bir kitaptır. İlköğretim öğrencilerinin seviyesi dikkate alınarak hazırlanmış metinlerden oluşmaktadır.

 

“Yüce yaratıcı, insanları birbirinden ayrı ayrı yaşamalarını değil de birlik halinde yaşamalarını istediğinden fert olarak kendi gereksinimlerini değil de birbirlerinin gereksinimlerini görebilecek güçler bahşetmiştir insanoğluna. Tanrı, görevi olmasına rağmen yeni doğum yapmış bir annenin ruhunu, acıma duygusuna yenik düşmüş olduğu için alamadan dönen ölüm meleğini üç şey öğrenmesi için insan suretine büründürerek dünyaya gönderir:

 

İnsanın içinde ne barındırdığını öğren

İnsana neyin verimediğini öğren

İnsanın ne ile yaaşdığını öğren

 

Bu üç bilgiyi öğrendiğinde, kısaca insanı tanıdığında melek yaratıcısının sonsuz merhametini de öğrendiği için yeniden göğe yükselir.”

 

İnsan Ne ile Yaşar PDF E-Kitap

İnsan Ne ile Yaşar PDF E-Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. ”İnsan Ne ile Yaşar PDF indir” Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

Kitap Kategorileri

Ne okusam diye karar veremediniz mi?

Ufkunuzu açacaklar Romanlar!

Kitabınızı Hemen İndirin 🙂

İnsan Ne ile Yaşar (PDF olarak indir)

İnsan Ne ile Yaşar (Epud olarak indir)

İnsan Ne ile Yaşar (Word doc. olarak indir)

Facebook comments