365 Gün PDF E-Kitap indir
4

365 Gün PDF E-Kitap indir

Tüm bilgiler
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (16 oy kullanılmış, ortalama: 4,00)
Loading...
  • Yazar Blanka Lipinska
  • Tür Kitap Kitaplar Roman
  • Yayınevi Theseus Yayınevi
  • Çevirmen Grata Maraya
  • Yıl 2020
  • Sayfa 368

Gişe rekorları kırmıştı

Tıpkı adı taşıyan Netflix filmine esin veren, milletlerarası düzeyde en çok satan, fazlaca egzotik ve romantik roman.

Laura Biel, sevgilisi ve iki dostu ile etkilendiği Sicilya’da düş gibi bir tatile giderler. Gezilerinin 2. Gününde, yirmi dokuzuncu doğum gününde kaçırılır. Onu kaçıran, Sicilyalı kuvvetli bir kabadayı ailesinin en başındaki adam, son derecede yakışıklı genç kabadayı olan babası, her ne pahasına olursa olsun Laura’ya sahip olmaya karar vermiştir. Massimo’nun kendisine göre sebepleri vardır. Hayatına uygulanan bir suikast girişiminde ölümle burun buruna gelmiş ve nerdeyse ölmek üzereyken, gözlerinin önünde bir görüntü belirmiştir: Laura’ya çok benzeyen hoş bir bayan. Ölmek üzereyken gördüğü bu bayanı bulacağına ve her ne olursa olsun, bu bayanın ona ait olacağına dair ant içmiştir.

Massimo, 365 gün süresince Laura’yı haşmetli mülkünde tutsak edecek ve kalbini kazanmaya çalışacaktır. Eğer Laura, rastgele bir noktada kaçmaya çalışırsa, Massimo onun bütün ailesini bulup öldürecektir.

Kısa bir süre sonra Laura, onu tutsak olan, bu yakışıklı ve kuvvetli adamın büyüsüne kapılır. Fakat aralarındaki bu kararsız ilişki artık tehlikeli olmaya başlamış, onların kontrolleri dışındaki bir takım güçler, onları öldürmekle tehdit etmektedir… 365 gün pdf e-kitap

Yapılan Yorumlar
365 Gün PDF E-Kitap indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar
Menüyü Kapat
Menü