Saklan Kaç Vur PDF E-Kitap
5

Saklan Kaç Vur PDF E-Kitap

Tüm bilgiler
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy kullanılmış, ortalama: 5,00)
Loading...
  • Yazar Nic Pizzolatto
  • Tür Edebiyat Roman
  • Yayınevi Okuyan Us Yayınları - Polisiye Dizi
  • Yıl 2014
  • Sayfa 296

Saklan Kaç Hakkında

5 dalda Emmy ödüllü HBO dizisi TRUE DETECTIVE ‘in yazarı ve yapımcısından stres dolu bir polisiye! Ölümcül bir hastalığı olduğunu öğrendiği gün Roy Cady, tehlikeli bir faizci olan patronunun onu cana kıymak istediğini hisseder. Patronunun çetesi yönünden “acımasız” olarak bilindik; uzun saçı, sakalı ve kovboy çizmelerinden ötürü “Big Country” diyerek çağrılan Roy, rutin bir görevin ölümcül bir komplo olabileceğine karşı hazırlıklıdır. Ve bu şekilde oluverir… ancak olaylar da düşünüldüğü gibi gitmez ve Roy gönderildiği evden sağ çıkarken, onu cana kıymak için tutulan katillerin tümü Roy’un gazabına uğrar.Roy, kaçmadan evvela dairede iki bayanın olduğunu fark eder. Saklan Kaç Vur PDF E-Kitap

Birinin hâlâ soluk alırken, korkmuş ve alan okuyan gözlerinde bir şey görür ve kaderini belirleyecek olaya karar verecektir. New Orleans‘dan, Galveston, Teksas’a kaçarken yanına onu dahi alır; mantığa sığmayan fakat mecburi bir harekettir bu. Rocky, çok genç, çok sert ve çok seksi bir bayan fakat bunun yanı sıra tam bir baş belasıdır. Roy, Rocky ve Rocky’nin kız kardeşi ile birlikte Galveston’ın yıpranmış barlarında; tehlikeli serserilerin, kamyonetlerin ve kül olmuş umutların aleminde, ucuz ve pis otellerde saklanır. Kendilerini güvende hissettikleri hiç bir an uzun sürmez.

Kitabın Özeti:

Rocky’nin, Roy’u pençesine alacak ve bundan sonra daima ona zarar verecek bir hikâyesi vardır.”Sert bir adamın lirik ses totundan sersemletici bir kara roman.” – The Dallas Morning News”Sımsıkı dokunarak yazılmış. Benim için haftanın kitabı.” – San Francisco Book Review“Alt dünyalara ilişkin göz kamaştıran bir düş, katlanılamaz bir zarafet… Kırılmışlara, hiç olmamışlara, kaybolmuş, fakat birinin -herhangi kişinin onları bulmasını bekleyenlere bir ağıt” Saklan Kaç Vur PDF E-Kitap kitabını satın almak için linke tıklayın lütfen.

Uykunuzu açacaklar Romanlar

Yapılan Yorumlar
Saklan Kaç Vur PDF E-Kitap için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar
Menüyü Kapat
Menü