Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Saklan Kaç Hakkında

5 dalda Emmy ödüllü HBO dizisi TRUE DETECTIVE ‘in yazarı ve yapımcısından stres dolu bir polisiye! Ölümcül bir hastalığı bulunduğunu öğrendiği gün Roy Cady, tehlikeli bir faizci olan patronunun onu cana kıymak istediğini hisseder. Patronunun çetesi yönünden “acımasız” olarak bilindik; uzun saçı, sakalı ve kovboy çizmelerinden dolayı “Big Country” diyerek çağrılan Roy, rutin bir görevin ölümcül bir komplo olabileceğine karşı hazırlıklıdır. Ve bu şekilde oluverir… sadece vakalar da düşünüldüğü benzer biçimde gitmez ve Roy göndermiş olduğu evden sağ çıkarken, onu cana kıymak için tutulan katillerin tümü Roy’un gazabına uğrar.Roy, kaçmadan öncelikle dairede iki bayanın bulunduğunu farkına varır. Saklan Kaç Vur PDF E-Kitap

Birinin hâlâ nefes alırken, korkmuş ve alan okuyan gözlerinde bir şey görür ve kaderini belirleyecek vakaya karar verecektir. New Orleans‘dan, Galveston, Teksas’a kaçarken yanına onu dahi alır; mantığa sığmayan fakat mecburi bir harekettir bu. Rocky, fazlaca genç, fazlaca sert ve fazlaca seksi bir kadın fakat bunun yanı sıra tam bir baş belasıdır. Roy, Rocky ve Rocky’nin kız kardeşi ile beraber Galveston’ın yıpranmış barlarında; tehlikeli serserilerin, kamyonetlerin ve kül olmuş umutların aleminde, ucuz ve kirli otellerde saklanır. Kendilerini güvende hissettikleri hiçbir an uzun sürmez.

Kitabın Özeti:

Rocky’nin, Roy’u pençesine alacak ve bundan sonrasında daima ona zarar verecek bir hikâyesi vardır.”Sert bir insanın lirik ses totundan sersemletici bir kara roman.” – The Dallas Morning News”Sımsıkı dokunarak yazılmış. Benim için haftanın kitabı.” – San Francisco Book Review“Alt dünyalara ilişkin göz kamaştıran bir düş, katlanılamaz bir zarafet… Kırılmışlara, asla olmamışlara, kaybolmuş, fakat birinin -herhangi kişinin onları bulmasını bekleyenlere bir ağıt” Saklan Kaç Vur PDF E-Kitap kitabını satın almak için bağlantıya tıklayın lütfen.

Uykunuzu açacaklar Romanlar

Facebook comments