Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Son Detay Kitap Açıklaması

Meşhur beyzbol ekibi Yankee’lerin mühim bir oyuncusunun adam öldürmeye kurban gitmesiyle, Myron Bolitar kendini sıkıntılı bir soruşturmanın içinde bulur. Şundan dolayı tüm oklar en yakın dostu ve ortağı Esperanza’yı suçlu göstermektedir.
Soruşturma derinleştikçe Myron garip şekilde adım adım geçmişine doğru yol aldığını farkına varır. İsimsiz bir CD’nin işaret etmiş olduğu ipucu onu bir ailenin yürek parçalayan acısına ve parlak bir kariyerin altında gömülü olan sarsıcı bir sırra götürür. Şimdi geçmişteki bir hatanın yol açmış olduğu vakalarla yüzleşme vaktidir.
Vicdanla hareket edip intikamla savaşanların bir araya gelmiş olduğu Son Detay, bu iki duygunun törpülediği hayatları çarpıcı bir halde ele alıyor.
 
Son Detay PDF E-Kitap

Son Detay PDF E-Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. ”Son Detay PDF kitap indir” Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

Kitap Kategorileri

Ne okusam diye karar veremediniz mi?

Ufkunuzu açacaklar Romanlar!

Kitabınızı Hemen İndirin 🙂

Son Detay (PDF olarak indir)

Son Detay (Epud olarak indir)

Son Detay (Word doc. olarak indir)

Facebook comments